logo

Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.
hello@youremail.com
+1234567890
 

Hakkımızda

royal group > Hakkımızda

ROYAL GROUP faaliyetlerine 1975 yılında başladı ve ticaret , enerji alanında temel faaliyet olarak yer alıyordu. ROYAL GROUP o zamana kadar faaliyetlerini teknoloji, inşaat ve uluslararası ticaret gibi farklı sektörlerde genişletmiştir. ROYAL GROUP, endüstriyel tesisler için çözümler sunmak amacıyla İstanbul’da kurulmuş; hızlı büyümesi ve başarılı proje teslim tecrübesi sayesinde, şu anda projelerde ortak olarak çok sektörlü bir şirketler grubuna dönüşmüştür. Stratejik planımız, dünyamızı daha modern ve yaşamımızı daha yeşil ve dostça kılmak için birkaç ülkede bazı iş ortaklarına sahip olmaktır. Yeni neslimizin lüks ve huzur içinde yaşama şansına sahip olması gerektiğine inanıyoruz.

 

Faaliyet Alanlarımız

 

ROYAL GROUP çatısı altında 9 şirketten oluşan bir grubuz. Bize mega devlet ve özel projeleri yüksek verimlilikle ve zamanında yönetme yeteneği veren birden fazla entegre alanda faaliyet gösteriyoruz. Grup şirketlerimiz arasındaki ortak yönetim ve doğrudan koordinasyon nedeniyle. bu ortak işbirliği, grubumuza büyüme ve uluslararası pazarlarda güvenliği artırma ve grubumuzun tüm şirketlerine daha fazla değer katma yeteneği verir.

 

 

Teknoloji

Yakıt & Gaz

Uluslar Arası Ticaret

Proje ve Emlak

Yazılım & Bilişim

Üretim

Danışmanlık

Enerji

Güvenlik Sistemleri